Veganské recepty

Popis kategorie

Jste absolutně bez nápadů a hledáte nějakou inspiraci veganských pokrmů? Pak jste na správném místě. V této naší sekci naleznete spoustu kulínářských skvostů. Co ocení spousta z Vás, kteří zavítali na naše stránky je to, že v nabídce máme velmi rychlé a jednoduché veganské recepty, které zvládne opravdu každý. A to i v případě, že se jedná o bezlepkové veganské recepty, výborné dezerty, buchty, ale třeba i bábovky.

Nahlédnout můžete do našich jednotlivých kategorií, konkrétně tofu recepty, kde si můžete připravit hlavní jídla typu veganské lečo nebo příjemnou kedlubnovou pomazánku. Ta má velmi neotřelou chuť s jemným nádechem sýru – jsme si jisti, že si ji ihned zamilujete.

A co takhle nahlédnout do dalších inspirativních kategorií?

V široké nabídce jsou dostupné například tempeh recepty, sojové maso recepty, seitan recepty, robi recepty nebo smoothie recepty – zejména ovocné a zeleninové. Ty si lze připravit na snídani, velice zasytí a navíc načnete den správným způsobem. Smoothie obsahuje mnoho nutričních hodnot, což každý vegan jistým způsobem vřele ocení.

Recepty i pro mlsné jazýčky…

A kdyby Vás honila mlsná, nezoufejte, vyzkoušet můžete i sladké veganské recepty, zejména veganské dezerty, kde si jistě pochutnáte zdravým způsobem. Podle návodu s videem máte možnost si ukuchtit chutné veganské palačinky, které jsou velmi jednoduché na přípravu. Tímto chodem pohostíte i neveganské přátele, kterým tento pokrm zcela určitě zachutná.

Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do přípravy těchto veganských receptů. Pokud byste zde rádi viděli nějaký recept, který zde ještě není, neváhejte nám jej zaslat, budeme velmi rádi a ihned jej zařadíme do našeho blogu aby byl přístupný pro všechny.