Veganské dezerty

Popis kategorie

Že pravá buchta bez vajíčka nejde udělat? Že do koláče a zmrzliny potřebujete mléko? Že pěnu vyšleháte jenom z bílků a nebo másla? Ale kdeže. Veganství není žádná překážka, takže mléčné výrobky a vajíčka můžete hned teď nekompromisně vyškrtnout.

Jak na to?

Naučíme vás, jak připravit dobré těsto bez živočišných ingrediencí. Z čeho všeho lze vytvořit polevu. A nebo třeba jak udělat krémový základ. Inspirovat se budete moct také z letních osvěžujících receptů, jako jsou poctivé veganské zmrzliny, chlazené dorty i čokoládové pěny.

Zdravé sladkosti

Ukážeme vám, že existuje sladké, po kterém nemusíte mít výčitky – ani kvůli zvířatům, ani kvůli sobě.  Najdete zde recepty na zdravé zákusky, které si můžete vychutnávat „ve dne v noci“, aniž byste se museli bát, že vám z nich bude těžko.

Babiččiny recepty

Víme však, že občas by člověk rád trošku zhřešil anebo si připomněl buchty, co dělávala babička. Proto nezapomeneme ani na obdobu klasických koláčů, štrůdlů nebo bábovek.

Připravíte cokoliv

Jednoduše zjistíte, že ve veganské kuchyni můžete vytvořit jakoukoliv sladkost, kterou najdete v kuchyni klasické. Stačí mít chuť zkoušet nové věci a znát ten správný postup.

Načerpejte tedy inspiraci a pusťte se do toho!